Real Car Drift Simulator

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Version 1.02
  • Dil Türkçe
  • Firma Game Pickle
Real Car Drift Simulator oyunu ile mobil cihazınızı hıza bırakın.

Oyunumuzda yer alan gerçek arabaları şehir sokakları ve köşelerinde gezdirin, devasa gerçek sürüş dünyasını keşfedin ve şaşırtıcı şöhretleri yapmak için atlamaya çalışın. Kendi kişisel araç garajınızda dolaşmak ve tüm yeni açık dünya araba sürüş simülatörü kullanmak için herhangi bir gerçek spor otomobil seçin ve yollara koyulun. Arabanızdan hız eksik olmasın.

Ayağınızı gaza basın ve asla kaldırmayın. Spor arabalar, hız, aksiyon ve eşsiz araba yarışları sizleri bekliyor. Real Car Drift Simulator oyunu sizlere mobil cihazınızda hızlı bir araba yarışı sunarken, kendi aracınızın içerisinde kara yolda uçarken nefes alışverişlerinize dikkat edin. 

Gerçekçi araba sürüş simülasyon oyununu deneyimleyin, geçmiş araçları hızlandırın, sıkı şehir köşelerinde veya açık otoparklarda sürükleyin, aracınızı gerçek zamanlı araç hasarı ile çevirin ve yok edin, her bir kazada her çizik ve çıkıntıyı görün. Araba sürme simülatörleri inanılmaz sürüşle süper uzun sürüklenmeleri, dublör atlamalarını ve en iyi araba sürme oyunlarından birini keşfetmek ve yapmak için daha fazla yük getiren bu eğlenceli olmamıştı

Daha Fazla Göster
Real Car Drift Simulator indir